Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

 

Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №1

ТЕРНОПІЛЬ - ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА - СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ СКИТ - КУПАЛЬНІ СВЯТОЇ АННИ - м. КРЕМЕНЕЦЬ - місто легенд і сказань - ТЕРНОПІЛЬ

Загальний кілометраж – 230 км

Зустріч групи – виїзд до Почаєва.

 

Почаївська Свято-Успенська Лавра– одна з найбільших святинь православ’я, центр паломництва християн з усього світу. Монастир був заснований в 1240 році монахами Києво - Печерської Лаври, які тікали з Києва, охопленого.монголо-татарським нашестям. На горі, яку вони назвали Почаєвською (оскільки на той час через Київ протікала річка Почайна), в природних печерах вони заснували свій храм. Згодом над Почаєвською горою з’явилася Матір Божа у вогняному стовпі. На камені вона залишила відбиток Стопи, з якого почало бити святе джерело з цілющою водою.

 Сьогодні кожний, хто переступить поріг,Успенського собору Почаївської Лавриможе прикластися до цієї святині.

ВУспенському соборіє ще одна святиня –чудотворна Почаївська ікона Матері Божої. У середині ХVI століття митрополит Неофіт, що проходив волинськими землями, подарував ікону Богородиці поміщиці Ганні Гойській.

Після зцілення біля неї сліпого брата Ганни Филипа ікону урочисто передали в Почаївський монастир, де біля неї відбуваються численні зцілення.

Печерний храм.

У кам’яному гроті Печерного храму в срібній раці покоятьсямощі преподобного Іова Желізо. Усе своє довге життя (1551 –1651 р.р.) Їов горів і світив, як блискуча невгасима лампада православія всього українського народу. Він усамітнювався для молитви у невеликій печері, яка нині знаходиться поруч із його мощами.

Поруч знаходятьсямощі преподобного Амфілохія, який жив у ХХ столітті.

До архітектурного комплексу Почаївської Лаври входить такожТроїцький Собор(1906 – 1912 р.р.), збудований за проектом архітектора Олексія Щусєва. Собор прикрашений мозаїкою Миколи Реріха і в середині розписаний художниками школи В.Васнецова.

Вхідні квитки в Лавру - ljlfnrjdj

Жінкам обов’язково мати спідницю і хустину.

Переїзд до Свято-Духівського Скиту

Особливим місцем паломництва православних віруючих є Свято-Духівський монастир – скит, що знаходиться на відстані трьох кілометрів від Почаївської Свято – Успенської лаври. За переказами, його було засновано преподобним Мефодієм ще в ХIII столітті.

Переїзд до Купалень Святої Анни

Недалеко від Кременця на околиці с.Онишківці над цілющим джерелом у 90-х роках минулого століття зведено православну обитель – скит Праведної Анни.

Сюди їдуть люди з усіх усюд, щоби зануритись в цілющу воду озера. На цьому місці в давнину стояла дерев’яна церква. Під час одного з нападів татар вона пішла під землю разом з людьми, які в ній заховались. Згодом тут забило джерело, вода якого стала для людей порятунком від багатьох хвороб. Температура води постійно тримається + 9 градусів.

Переїзд до стародавнього м.Кременець.

У м.Кременець оглядова екскурсія:

Замкова гора.Стара частина Кременця розташована в глибокій вузькій долині, на дні якої проходить головна вулиця. Над містом нависає стрімка Замкова гора (абсолютна висота 397 м над рівнем моря), яку за іменем польської королеви й великої княгині литовської, італійки за походжеянням Бони Сфорци, яка в ХУ1 ст. протягом двох десятиліть володіла Кременцем, тепер частіше називають Боною.

  • Миколаївський соборНа початку ХVI ст. у центрі міста з»явився дерев’яний парафіяльний костел. У ньому у 1606 р. оселилися ченці францисканського ордену. Невдовзі вони збудували собі мурований храм та житловий корпус і відмежувалися від міста цегляною стіною. Після польського повстання 1830 -1831 рр. за розпорядженням царя Миколи 1 францисканський монастир закрили, а його споруди передали православній церкві. 6 (18) грудня 1832 року колишній костел висвятили в Миколаївський собор.
  • Костьол Святого Станіслава.Після закриття францисканського монастиря, чверть століття, католицька громада міста й навколишніх сіл збиралися на богослужіння в одному із житлових будинків аж поки в 1854 -1857 рр. було побудовано новий костел. За взірець будівничі взяли петербурзький костел св. Катерини, споруджений за проектом відомого архітектора Жана Тома де Томона.
  • Богоявленський монастир.У 1633 р. в Кременці засновано Богоявленський монастир. У 1638 р. в його друкарні побачила світ Кременецька граматика – один із перших підручників церковнослов’янської мови.
  • П’ятницький цвинтар козаків характерників ХVІІ ст.
  • Комплекс єзуїтського колегіумуархітектор Павел Гіжицький споруджував з 1731 по 1753рр. з 1805 р. У приміщеннях єзуїтського колегіуму почала працювати Волинська гімназія. В 1819 р. вона була реорганізована в Волинський ліцей. Волинський ліцей – елітарний освітній заклад вищого типу. Гімназія і ліцей на чверть століття забезпечили Кременцю славу найбільшого осередку світської освіти Правобережної України. Згодом у міста з’явилася образна назва Волинські Афіни. У 1833р. за наказом царя Миколи І славетний навчальний заклад перевели в Київ, де наступного року на його основі відкрили Університет св. Володимира.


У випадку приїзду групи на 2 – 3 – 4 дні цей маршрут можливо поєднати з іншими маршрутами по бажанню.

Догори

 

Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №2

ТЕРНОПІЛЬ - ЗБАРАЖ - ВИШНІВЕЦЬ - КРЕМЕНЕЦЬ - КУПАЛЬНІ СВЯТОЇ АННИ - ТЕРНОПІЛЬ

Загальний кілометраж – 285 км.

Зустріч групи – виїзд у Збараж.

Сніданок в м. Тернополі в кафе “Анастасія” факультативно.

ЗБАРАЖ

Збаразький замокЗбаразькі події – важливий етап Визвольної війни українського народу середини ХVII ст. Місто і замок стали ареною боротьби військ Богдана Хмельницького з польськими військами Яреми Вишневецького.

Збаразький замок споруджений у 1620-1631 рр. власниками міста князями Юрієм і Христофором Збаразькими за проектом італійського архітектора Віченццо Скамоцці. Складався з палацу, чотирьох бастіонів, оборонних стін і рову. Зв'язок замку з навколишнім світом здійснювався через браму, розташовану в двоповерховій вежі, до якої вів підвісний міст.

Центральна споруда замку – двоповерховий палац, збудований в стилі пізнього ренесансу. Протягом ХVII-ХVIII ст. замок був надійною оборонною спорудою, але з ХIХ ст. він починає руйнуватися. З 1994 р. замок стає основним об’єктом Державного історико-архітектурного заповідника в місті Збаражі (з 2005 року Національний заповідник «замки Тернопілля»).

 

Детальніше...

Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №3

ТЕРНОПІЛЬ - МИКУЛИНЦІ - ЗАРВАНИЦЯ - БУЧАЧ - ЯЗЛІВЕЦЬ - ТЕРНОПІЛЬ

Загальний кілометраж – 210 км.

Зустріч групи – виїзд в Микулинці.

Сніданок с. Дружба факультативно (смачна кухня, доступні ціни).

МИКУЛИНЦІ – перша згадка 1096р.

Микулинецький замокМикулинецький костел – ще знаний як костьол Святої Трійці XVIII ст. (символічна копія костьолу в Дрездені). Даний костел справжнє барокове диво. Будівля ця дуже своєрідна, мало схожа на інші сакральні споруди такого типу. Костел був збудований за проектом архітектора Августа Мошинського. Будівництво храму тривало з 1761 по 1779 рр. Довгий час костел занепадав, але зараз він повернений місцевій громаді і відновлений.

Микулинецький замок зведений у другій половині ХVI ст. і витримував не одну осаду. В 1672 р. його здали туркам лише після 15- денного героїчного захисту. Вже в XVIII ст. замок починає занепадати, втрачає своє оборонне значення, і в 1792 р. австрійський барон Конопка, купивши фортецю, організовує в ній суконну фабрику.

Микулинецький палац збудований у 60-х рр. ХIХ ст. і знаходиться і мальовничому парку. Складається комплекс палацу: з двох флігелів та господарських будівель. Сьогодні в ньому розмістився бальнеологічний курорт із цілющими сірчаними джерелами.

 

Детальніше...

 Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №4

ТЕРНОПІЛЬ - МИКУЛИНЦІ – БУЧАЧ - РУСИЛІВСЬКИЙ КАСКАД ВОДОСПАДІВ – ДЖУРИНСЬКИЙ ВОДОСПАД - ТЕРНОПІЛЬ

Загальний кілометраж - 340 км.

Зустріч групи – виїзд в Микулинці.

Сніданок с. Дружба факультативно ( смачна кухня, доступні ціни)

МИКУЛИНЦІ – перша згадка 1096р.

Бучацька ратушаМикулинецький костел – ще знаний як костьол Святої Трійці ХVIII ст. (символічна копія костьолу в Дрездені). Даний костел справжнє барокове диво. Будівля ця дуже своєрідна, мало схожа на інші сакральні споруди такого типу. Костел був збудований за проектом архітектора Августа Мошинського. Будівництво храму тривало з 1761 по 1779 рр. Довгий час костел занепадав, але зараз він повернений місцевій громаді і відновлений.

Микулинецький замок зведений у другій половині ХVI ст. і витримував не одну осаду. В 1672 р. його здали туркам лише після 15- денного героїчного захисту. Вже в ХVIII ст. замок починає занепадати, втрачає своє оборонне значення, і в 1792 р. австрійський барон Конопка, купивши фортецю, організовує в ній суконну фабрику.

Микулинецький палац збудований у 60-х рр. ХIХ ст. і знаходиться і мальовничому парку. Складається комплекс палацу: з двох флігелів та господарських будівель. Сьогодні в ньому розмістився бальнеологічний курорт із цілющими сірчаними джерелами.

Переїзд до м. Бучача

Оглядова екскурсія в м. Бучачі:

Бучацький замок. З ХIV ст. м. Бучач стає важливим оборонним пунктом.

 

Детальніше...

 Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №5

ТЕРНОПІЛЬ - ЗОЛОЧІВ – УНІВ – ГЛИНЯНИ - ТЕРНОПІЛЬ

Загальний кілометраж – 250 км.

Зустріч групи – виїзд до Золочева.

Сніданок с. Озерна факультативно. (смачна кухня, доступні ціни).

ЗОЛОЧІВ

Золочівський замокЗолочівський замок – неприступна фортеця на шляху ворога. Саме так можна сказати про Золочівський замок. Обронні споруди замку добре збережені у комплексі, вигідно вирізняють його з поміж інших замків.

Великий палац Золочівського замку, окрім чистих ренесансних форм це - кам’яний руст на кутах палацу, обрамлення вікон, декор дверних порталів, а також має неповторну атмосферу давніх садиб. Коли господар Золочівського замку Ян Собеський був обраний у 1674 р. королем Речі Посполитої, замок дістав статус королівської резиденції. Атмосферу цього часу можна відчути у європейському залі Великого палацу, де представлені портрети європейських монархів XVII-XVIII ст., королівський трон, герби держав.

Особлива атмосфера у палацовій капличці. Тут спільною родинною молитвою починався день, можна було подякувати Всевишньому за успішно прожитий день, за отримані ласки… Після реставрації все повернулося на попередні місця.

 

Детальніше...

 Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №6

ТЕРНОПІЛЬ - МИКУЛИНЦІ - печера «КРИШТАЛЕВА» - ЗАРВАНИЦЯ - ТЕРНОПІЛЬ

 

Загальний кілометраж – 330 км.

Зустріч групи – виїзд в с. Микулинці.

Сніданок с. Дружба факультативно. (смачна кухня, доступні ціни)

МИКУЛИНЦІ – перша згадка 1096р.

печера «Кришталева»

Микулинецький костел – ще знаний як костьол Святої Трійці ХVIII ст. (символічна копія костьолу в Дрездені). Даний костел справжнє барокове диво. Будівля ця дуже своєрідна, мало схожа на інші сакральні споруди такого типу. Костел був збудований за проектом архітектора Августа Мошинського.Будівництво храму тривало з 1761 по 1779 рр. Довгий час костел занепадав, але зараз він повернений місцевій громаді і відновлений.

Микулинецький замок зведений у другій половині ХУ1 ст. і витримував не одну осаду. В 1672 р. його здали туркам лише після 15- денного героїчного захисту. Вже в ХVIII ст. замок починає занепадати, втрачає своє оборонне значення, і 1792р. австрійський барон Конопка, купивши фортецю, організовує в ній суконну фабрику.

Микулинецький палац збудований у 60-х рр. Х1Х ст. і знаходиться і мальовничому парку. Складається комплекс палацу: з двох флігелів та господарських будівель. Сьогодні в ньому розмістився бальнеологічний курорт із цілющими сірчаними джерелами.

Переїзд до с. Кривче (печера «Кришталева»)

Туристська стежка веде до Кришталевої печери в селі Кривче, що за п'ятнадцять кілометрів на південь від Борщова. Загальна довжина досліджених лабіринтів цієї печери на сьогодні складає 23 км.

 

Детальніше...

Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №7

МИКУЛИНЦІ – ТЕРЕБОВЛЯ – ПЕЧЕРА “КРИШТАЛЕВА” - КРИВЧЕ – ДЖУРИНСЬКИЙ ВОДОСПАД - ЧОРТКІВ

Загальний кілометраж – 320 км

Зустріч групи – виїзд в Микулинці.

Сніданок с. Дружба факультативно (смачна кухня, доступні ціни).

МИКУЛИНЦІ – перша згадка 1096р.

Микулинецький костелМикулинецький костел – ще знаний як костьол Святої Трійці 18ст. (символічна копія костьолу в Дрездені). Даний костел справжнє барокове диво. Будівля ця дуже своєрідна, мало схожа на інші сакральні споруди такого типу. Костел був збудований за проектом архітектора Августа Мошинського. Будівництво храму тривало з 1761 по 1779 рр. Довгий час костел занепадав, але зараз він повернений місцевій громаді і відновлений.

Микулинецький замок зведений у другій половині 16 ст. і витримував не одну осаду. В 1672 р. його здали туркам лише після 15- денного героїчного захисту. Вже в 18ст. замок починає занепадати, втрачає своє оборонне значення, і 1792р. австрійський барон Конопка, купивши фортецю, організовує в ній суконну фабрику.

Микулинецький палац збудований у 60-х р.р. 19 ст. і знаходиться і мальовничому парку. Складається комплекс палацу, з двох флігелів та господарських будівель. Сьогодні в ньому розмістився бальнеологічний курорт із цілющими сірчаними джерелами.

Детальніше...

Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №8

ТЕРНОПІЛЬ - МИКУЛИНЦІ - ТЕРЕБОВЛЯ - ПЕЧЕРА «ВЕРТЕБА» - с.МОНАСТИРОК – ТЕРНОПІЛЬ

Загальний кілометраж – 300 км.

Зустріч групи – виїзд в Микулинці.

Сніданок с. Дружба факультативно. (смачна кухня, доступні ціни)

МИКУЛИНЦІ – перша згадка 1096р.

Микулинецький замокМикулинецький костел – ще знаний як костьол Святої Трійці 18ст. (символічна копія костьолу в Дрездені). Даний костел справжнє барокове диво. Будівля ця дуже своєрідна, мало схожа на інші сакральні споруди такого типу. Костел був збудований за проектом архітектора Августа Мошинського. Будівництво храму тривало з 1761 по 1779 рр. Довгий час костел занепадав, але зараз він повернений місцевій громаді і відновлений.

Микулинецький замок зведений у другій половині ХVI ст. і витримував не одну осаду. В 1672 р. його здали туркам лише після 15- денного героїчного захисту. Вже в ХУШ ст. замок починає занепадати, втрачає своє оборонне значення, і в 1792р. австрійський барон Конопка, купивши фортецю, організовує в ній суконну фабрику.

Микулинецький палац збудований у 60-х рр.. ХIХ ст. і знаходиться і мальовничому парку. Складається комплекс палацу з двох флігелів та господарських будівель. Сьогодні в ньому розмістився бальнеологічний курорт із цілющими сірчаними джерелами.

Переїзд до Теребовлі

Екскурсія містом. Вперше Теребовля згадується у Літописі Руському 1097р.

Детальніше...

Екскурсія Тернопільщиною. Маршрут №9

ТЕРНОПІЛЬ - ПОЧАЇВСЬКА ЛАВРА - СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ СКИТ – ПІДКАМЕНЬ - ТЕРНОПІЛЬ

Загальний кілометраж – 230 км.

Зустріч групи – виїзд до Почаєва.

Почаївська Свято-Успенська ЛавраПочаївська Свято-Успенська Лавра – одна з найбільших святинь православ’я, центр паломництва християн з усього світу. Монастир був заснований в 1240 році монахами Києво - Печерської Лаври, які тікали з Києва, охопленого.монголо-татарським нашестям. На горі, яку вони назвали Почаєвською (оскільки на той час через Київ протікала річка Почайна), в природних печерах вони заснували свій храм. Згодом над Почаєвською горою з’явилася Матір Божа у вогняному стовпі. На камені вона залишила відбиток Стопи, з якого почало бити святе джерело з цілющою водою. Сьогодні кожний, хто переступить поріг, Успенського собору Почаївської Лаври може прикластися до цієї святині.

В Успенському соборі є ще одна святиня – чудотворна Почаївська ікона Матері Божої. У середині ХVI століття митрополит Неофіт, що проходив волинськими землями, подарував ікону Богородиці поміщиці Ганні Гойській. Після зцілення біля неї сліпого брата Ганни Филипа ікону урочисто передали в Почаївський монастир, де біля неї відбуваються численні зцілення.

Детальніше...

Каталог веб ресурсів Тернопільщини