Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Новини туризму

ВЕСІЛЛЯ ВАШОЇ МРІЇ!!!

Весілля - це в першу чергу свято двох люблячих сердець.

Давайте відкинемо всі стереотипи! Нехай ваше весілля не буде стандартною церемонією. Адже весілля - це один з найважливіших днів у житті! Це день, коли два люблячих серця дають взаємну щиру клятву вічної любові і вірності і хочуть пронести світлі спогади про нього через усе наше життя.

Туристична агенція «Орлан» допоможе Вам втілити цю мрію в життя! Теплий Кіпр, середньовічна Чехія, зелена Франція, яскрава Куба, Карибські острови або золотий Таїланд - вибір за Вами. Ми пропонуємо Вам весь спектр послуг: організація весільних подорожей, пропозиція руки і серця, весільні круїзи, організація офіційного весілля і вінчання.

Здивуйте свою половинку і подаруйте незабутні емоції один одному. Звичайно відразу виникає питання - а чи не дорого це ? Ми надаємо різноманітні проекти для Вашого торжества. І кожен знайде відповідний для себе варіант .

Весілля за кордоном - це ідеальна можливість почати сімейне життя яскраво і красиво. Уявіть, ідеальні пляжі Карибських островів, або бездоганність Австрії з її загадковістю. Ейфелева вежа і романтичний Париж залишаться у Вашій пам'яті назавжди. А сонячна Куба подарує Вам тепло і радість. Вибирайте будь-який куточок Землі для організації урочистості з місцевими традиціями або на свій розсуд і смак. А ми, у свою чергу, зробимо все, щоб Ваш захід пройшов на найвищому рівні.

Весілля в Празі

Якщо вам хочеться по-справжньому романтичне і красиве весілля, пропонуємо укласти шлюб в місті весіль і любові - в Празі. Незвичайне одруження в місті, де панує романтична атмосфера, неодмінно запам'ятається всім - і молодятам, і їх гостям. У Празі можна провести як офіційну церемонію одруження, так і символічне весілля. Головною перевагою весільної процедури в Празі є її простота і доступність.

Ціна від 1000 євро

Весілля на Балі

Якщо ви все ще в пошуку незвичайної ідеї проведення весільної церемонії , пропонуємо вам один з найбільш яскравих варіантів одружень - весілля на індонезійському екзотичному острові Балі. Чому б і ні! Крім своєї популярності, цей острів дуже гарний. Сюди з усього світу приїжджають молодята відсвяткувати своє одруження. Балі відомий унікальними цікавими місцями, тому ваші весільні фотографії обов'язково будуть найяскравішими, барвистими і романтичними. За бажанням тут можна влаштувати одруження в європейському стилі, але якщо ви любите пригоди, відсвяткуйте своє весілля по-індонезійськи.

Ціна від 3000 доларів

 

Весілля на Мальдівах

Чи існує щось романтичніше, ніж весілля на райських зелених островах, пахучих екзотичними квітами і оточених океаном? Парам, що мріють про незабутнє свято, яке стане чудовим початком весільної подорожі в атмосфері незабутньої природи ідеально підійде реєстрація шлюбу на Мальдівах.

Ціна від 4000 доларів

 

 

Каталог веб ресурсів Тернопільщини