Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Про нас

Orlan

Товариство з обмеженою діяльністю "Орлан" було створено 26 березня 1996 року, тобто на ринку ми вже понад 20 років

Кваліфікований персонал зустріне Вас теплою посмішкою, розповість про найсучасніші новинки туризму, надасть кваліфіковану інформацію про відпочинок як в межах України, так і за кордоном. Стараємося брати повну відповідальність за відпочинок кожного туриста, завжди намагаємося допомогти в різних ситуаціях, які виникають під час мандрівок. Завдяки наполегливій праці в нас дуже багато постійних туристів, які з року в рік пізнають світ разом з нами і приводять до нас своїх друзів. Ми цим найбільше гордимося і цінуємо , а тому завжди готові вислухати всі зауваження, критику і з радістю прийняти всі побажання та пропозиції. Сумлінно намагаємося кожному туристові підібрати саме той тур чи відпочинок, який найбільше відповідає їх вимогам та побажанням. До всіх туристів ми дуже уважні і доброзичливі.

З 2009 року до 2015 ми входили в найбільшу в Україні мережу агентств "Гарячі тури". І це вже говорить про нашу високу професійність, якість і злагоджену систему роботи. Разом - ми сила, тому завжди раді запропонувати нашому туристові відвідати захоплюючі і незабутні подорожі практично в будь-яку країну світу від провідних туроператорів, які гарантують найвищу якість обслуговування протягом всієї подорожі. Для Вас будуть запропоновані, як самі комфортабельні готелі світового класу вищої категорії 5 зірок, так і готелі меншої зірковості, що забезпечать комфортний відпочинок при оптимальній вартості. Всі тури пропонуються за єдиними цінами провідних туроператорів.

Відпочинок на морі, зимовий відпочинок, автобусні тури, індивідуальні та групові тури, екзотичні напрямки, навчання дітей в елітних школах Англії, США. Канади, Швейцарії, бронювання авіаквитків та готелів у будь-яку країну світу, страхування.

Також пропонуємо візому підтримку.

Основними напрямками діяльності туристичної фірми «ОРЛАН» є:

 • Відпочинок на морі: Азовське та Чорне моря в Україні, Туреччина , Єгипет, Албанія, Греція, Кіпр, Об’єднані Арабські Емірати, Болгарія , Чорногорія, Хорватія, Таїланд, Іспанія , Італія, Куба, Домінікана, Шрі Ланка, Мальдіви, Занзібар і багато інших цікавих куточків світу;
 • навчання дітей в елітних школах Англії , Швейцарії , Канади, США;
 • гірськолижний відпочинок: Польща, Словаччина, Австрія, Швейцарія, Болгарія, Туреччина, Карпати;
 • шубні тури в Грецію;
 • екскурсійні тури по Україні та Європі;
 • тури вихідного дня;
 • весільні подорожі (Куба, Домінікана, Балі, Таїланд);
 • оздоровлення в санаторіях (Трускавець, Моршин, Хмільник, Закарпаття, термальні курорти Угорщини і Чехії (Карлові Вари, Маріанські Лазні);
 • бронювання авіаквитків по всьому світу;
 • відпочинок в Україні  (Чорне і Азовське моря, гірськолижні Карпати);
 • забезпечуємо клієнтів програмами страхування у сфері туризму та відпочинку;
 • туристична віза в Китай;
 • Польська робоча віза

  Ми проконсультуємо вас по усіх нюансах відкриття польської робочої візи, підготуємо повний пакет документів для подачі на візу: оформлення запрошення, запис на подачу документів, професійне заповнення анкети, оформлення медичної страхівки, консультація по проходження кордону.

  Також надаємо послуги по бронюванню готелю та авіаквитків

Якісне обслуговування туристів – для нас закон, кредо нашої роботи.

Не забувайте, що життя - це подорож, де кожна станція має свій час!!!

Подорожуйте, відпочивайте, приносьте собі задоволення, а ми прикладемо всі зусилля, щоб кожна Ваша мандрівка була неперевершеною!!!

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини