Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Болгарія

БолгаріяБолгарія – дивовижна і багатолика країна, з багатою історією і культурою, дбайливо зберігає стародавні традиції, - в наші дні набуває все більшої популярності як центр туризму та відпочинку.

Болгарія – країна невелика. Максимальна відстань із заходу на схід – 520 км, максимальна довжина з півночі на південь – 330 км. І тим не менше познайомитися з Болгарією за одну поїздку – справа дуже складна, якщо Ви хочете дійсно дізнатися країну ближче. На будь-якому курорті туристам пропонуються одноденні й тривалі екскурсії по різних містах і регіонах. У цій маленькій країні, розташованій ніби на порозі Європи й Азії, залишили помітний слід великі культури давнини. Фракійці, греки, римляни, візантійці, Османська імперія – всі вони встигли побувати на болгарській землі, всі вони залишили тут незліченні пам'ятники – усипальні, фортеці, храми, мечеті.

Морські курорти – не єдине, що може запропонувати ця цікава країна. Суть і характер Болгарії виражені в її гористих районах, яких налічується шість: їх рельєф включає високі, покриті снігом гірські вершини, м'які зелені схили і ліси, що приховують термальні джерела та мінеральні спа, а також – запашні квіти і трави долини. У центрі країни знаходиться Долина Троянд – тут виробляється найбільша кількість рожевого масла в світі. Саме через це Болгарію досить часто іменують Країною Троянд.

Біля підніжжя гори Вітоша розташована столиця країни – Софія, яка пишається багатьма чудовими архітектурними пам'ятками і музеями, з яких обов'язково варто подивитися на Ротонду Св. Георгія, Собор Олександра Невського і відвідати Національний Археологічний музей.

Ще одним центром туризму є місто Варна на узбережжі Чорного моря. Цей сучасне космополітичне місто, третє за величиною місто країни, відоме своїми садами і парками, широкими бульварами і дощатими доріжками на пляжах.

Інше значне місто Болгарії – Пловдів. Тут варто відвідати насамперед стару частину міста, де можна насолодитися видами романтичної архітектури національного Відродження XVIII і XIX століть далеко від звичайного міського гамору.

І головне, пам’ятайте: куди б Ви не потрапили в цій країні – Вас всюди чекає гостинність!

Довідка

Прапор БолгаріїСтолиця: Софія.

Розташування: країна розташована на південному сході Європи, на Балканському півострові. На півночі межує з Румунією, на заході – з Сербією і Македонією, на півдні – з Грецією і Туреччиною. На сході омивається Чорним морем.

Офіційні мови: болгарська.

Державний устрій: республіка.

Площа: 110 994 км².

Населення: 8210 тис.ос.

Релігія: 85% - православні, 13% - мусульмани.

Великі міста: Пловдів, Варна, Руссе, Бургас.

Грошова одиниця: лев і євро.

Клімат: континентальний, перехідний до середземноморського. Середня річна температура +13оС. Температура повітря в січні досягає нульової позначки. Середня температура липня – в рівнинних районах від +23оС до +25оС. Опади в низовинах випадають в кількості 500-600 мм на рік, в горах – 1000-1200 мм на рік. Всю країну із заходу на схід перетинають Балканські гори, де чітко прослідковується вертикальна кліматична поясність.       

Корисна інформація для туристів

В теплу пору року до послуг гостей, крім віндсерфінгу, водні лижі і вітрильний спор, акваланг і катамарани, гребля і всеможливі регати. Весною і осінню в деяких готелях класу «люкс» працюють басейни з підігрітою морською водою. А тривалі водні екскурсії вздовж берега Злотих пісків володіють магічною привабливістю, особливо для дітей.

Обмеження швидкості: 50км/год. - в населених пунктах, 90 км/год. - за межами населених пунктів і 120 км/год. на швидкісних траса.

Пропонуємо Вам перейти до розділу "Пошук турів" та замовити незабутній відпочинок у Болгарії за найнижчими цінами, або зв'язатись з нашими менеджерами, які підберуть для Вас відпочинок згідно Ваших побажань.

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини