Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Чорногорія

ЧорногоріяЧорногорія за досить короткий період часу стала справжньою європейською країною. Країна успішно долає перешкоди на шляху до високого економічного, соціального і туристичного розвитку.

Чорногорія - країна різких контрастів. Розташована на невеликому просторі, вона має і море, і гірські масиви, покриті снігом протягом цілого року, де можна займатися лижним спортом. Багата Чорногорія і історичними пам'ятниками: на кожному кроці помітні сліди іллірійського, римського, візантійського і ісламського впливу.

Чорногорія завжди вважалася ідеальним регіоном для туризму. Тут можна знайти все, що потрібне для відпочинку – незаймана природа, м'який гірський ландшафт, безліч піщаних, галечних і штучних пляжів. Купальний сезон в Чорногорії триває близько 180 днів в період з середини травня до кінця жовтня.

Будь-яке місце в Чорногорії несе своє незабутнє поєднання історії минулого і сьогодення, православних і католицьких культурно-релігійних традицій. Тут збереглися немало пам'ятників слов'янського середньовіччя і нині чинні монастирі, собори рідкісної краси і художньої цінності, фортеці і замки в горах, башти і зміцнення старовинних міст (Будва, Котор, Герцег Новини, Цетінье, Подгоріца і багато інших).

Коли вперше опинитися перед монастирем Острог, то не віриться в те, що він створений людиною. Цей знаменитий монастир розташований над долиною Белопавлічи, що висіченою з каменя і зберігає сторічні секрети цієї гробниці. Цей монастир заснував митрополит Василь в 17 столітті. Найбільш велична частина монастиря – Гірський Острог. Там розташовано дві церкви: верхня церква, побудована на честь Святого Хреста і нижня церква, розташована в гірському монастирі. Острог відвідують прихильники всіх релігій і націй. Ця святиня є одним з найвідвідуваніших місць у всьому християнському світі.

В Чорногорії представлено 3/4 види європейської орнітофауни. У акваторії Скадарського озера живе найбільше в Європі співтовариство птахів. Тут можна побачити колонії пеліканів, бакланів, чапель, чорних ібісів.

Також, країна рясніє численними озерами. Найвідомішими є: Скадарське озеро, озера Дурмітора і Беласици (у народі ці озера називаються «Гірські очі»), Плавське озеро.

Тож із впевненістю можна сказати, що Чорногорія – це маленький рай для тих, хто любить красиво відпочити.

Довідка

flag of montenegroСтолиця: Подгоріца.

Розташування: держава в Південній Європі, розташована на Балканському півострові. На південному сході межує з Албанією, на півдні відділена від Італії Адріатичним морем, на заході має кордон з Хорватією та Боснією і Герцеговиною. Протяжність морського узбережжя Чорногорії (включаючи Малентські острови) складає 293,5 км.

Офіційні мови: сербська.

Державний устрій: республіка.

Площа: 13 812 км².

Населення: 641 тис.ос.

Релігія: 69% - православні, 19% - мусульмани, 4% - католики.

Великі міста: немає.

Грошова одиниця: євро.

Клімат: клімат країни формується під впливом контрастності рельєфу. На узбережжі переважає середземноморський клімат, а в передмістях, які знаходяться всього за кілька кілометрів від берега моря, вже панує континентальний. Дінарський гірський хребет захищає прибережні райони від впливу континентального клімату. Всього в Чорногорії чотири яскраво виражених кліматичних зони, які співпадають з геоморфологічними областями – примор’я, скелясті плоскогір’я, рівнина і високогір’я. середньорічна температура +17оС.  

Корисна інформація для туристів

Чорногорці вкрай терплячі до проявів міжетнічних відмінностей, навіть до питання міжетнічних конфліктів на Балканах. Але вести розмови про політику або про розпад Югославії не рекомендується. Рівень злочинності невеликий. Поліція жорстко притискає будь-які прояви обману іноземних туристів, але на побутовому рівні частими є випадки дрібних крадіжок або нібито раптового виникнення мовного бар’єру, тому потрібно бути особливо уважним при обговоренні фінансових запитань і ніколи не давати гроші наперед, до надання послуги.

Чайові в ресторанах залишають в основному 5% від суми в рахунку. Для пиття краще використовувати мінеральну воду або воду з пляшок.

Рівень цін в країні досить невисокий, але помітно відрізняється в залежності від місцезнаходження. В прибережних районах все близько на 25% дорожче.

Пропонуємо Вам перейти до розділу "Пошук турів" та замовити незабутній відпочинок у Чорногорії за найнижчими цінами, або зв'язатись з нашими менеджерами, які підберуть для Вас відпочинок згідно Ваших побажань.

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини