Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Франція

ФранціяПобачити Париж – і померти. Ні, це однозначно не повинно так бути. Його потрібно бачити ще багато і багато разів і повертатись сюди знову і знову. Це місто ніби зачароване: міжнародні маршрути, як наземні, так і повітряні, часто перетинаються саме в цьому місті, в цій країні. А можливо, люди самі підсвідомо так їх і прокладають. Щоб ще хоча б раз хоч на кілька годин потрапити сюди, щоб знову побачити, доторкнутись, відчути. Можна бути впевненою в одному – побачивши Париж і Францію, потрібно жити, щоб побачити їх знову. Весняна зелень Марсового поля, Люксембурзького саду, лугів Версалю і різноманітних парків і скверів сліпить очі, а в голові звучать мелодії великих французьких шансонье. Собор Паризької Богоматері – географічне і духовне «серце» Парижу, Єлисейські Поля, Тріумфальна арка, Монмартр, Латинський квартал, бульвар Капуцинів, кабаре «Мулен Руж», Ейфелева вежа… Цей список можна продовжувати і продовжувати.

Сьогодні вже важко явити Париж, Францію і Європу в цілому без Євродіснейленда.

Коли ж в Європі холодно і сиро, саме час поїхати відпочити на Лазурний Берег. Тут завжди сонце, пальми, квіти… Здається весна не залишає це місце ніколи. Розкіш, але зі смаком, стиль, але з елементами творчого безпорядку, багатство, яке кидається в очі – все це невід’ємні атрибути Французької Рів’єри. Ніцца, Канн, Антіб, Ментон – що не назва, то легенда. В старому місті Ніцци – залитий сонцем ринок з усіма існуючими квітами, приготованими за старовинними рецептами солодощі; музиканти і актори на імпровізованих сценах посеред вулиць… В Каннах – червона килимова доріжка Палацу фестивалів, по якій щорічно проходять лауреати «Золотої пальмової гілки». В Антібе – неперевершений вид на порт на фоні засніжених альпійських вершин, картини, начерки і кераміка Пікассо, які були передані автором в подарунок місту, і музей абсенту, де можна не тільки продегустувати «нектар художників і поетів», але і почути багато цікавих історій з життя знаменитих прихильників цього напою. В прикордонному Ментоні – італійський шарм, характерний для приморських міст, вузькі середньовічні вулички, проста їжа рибалок – піца з анчоусами, і дерева з яскравими плодами – лимони і апельсини.

Загалом, кожен день на Французькій Рів’єрі – це калейдоскоп вражень, подій і зустрічей – дивовижний, яскравий і по-французьки чарівний…  

Довідка

flag of franceСтолиця: Париж.

Розташування: держава в Західній Європі. На заході і півночі територія Франції омивається водами Атлантичного океану і протоки Ла-Манш, на півдні – Середземним морем, тому морські кордони Франції можуть бути умовно поділені на три частини: узбережжя Середземномор’я, прибережна смуга Біскайської затоки і Атлантики і берега протоки Ла-Манш.

На південному заході Піренеї відділяють республіку від Іспанії, на південному сході Франція межує з Італією. Гірські масиви Альп і Юра створюють природну перешкоду на сході. Тут Франція межує з Швейцарією, Німеччиною, Люксембургом і Бельгією. Частиною території Франції є острів Корсика і Середземне море. Крім того, Франція володіє обширними заморськими територіями, до яких відноситься ряд островів в Тихому океані. Це Нова Каледонія, Французька Полінезія. Франції належать також острови Уоліс, Футуна, Південні землі і Французька Антарктика.

Офіційні мови: французька.

Державний устрій: республіка.

Площа: 551 695 км².

Населення: 65 073 482 ос. (2009 р.).

Релігія: 90% - католики, 2% - протестанти, 1% - мусульмани, 1% - іудеї.

Великі міста: Марсель, Ліон, Ліль, Бордо, Тулуза, Ніцца, Нант, Страсбург, Тулон, Руан.

Грошова одиниця: євро.

Клімат: Франція знаходиться в помірних широтах і є єдиною європейською країною, яка знаходиться в чотирьох кліматичних зонах: атлантична, континентальна, альпійська і середземноморська. Клімат Франції сприятливий для життя населення. Кліматичні умови досить різноманітні. Для Нормандії і Бретані характерним є морський клімат, що поширює свій вплив на всю західну частину країни. Особливо м'яким і вологим кліматом відрізняється Бретань, для якої характерна мала різниця між літніми та зимовими температурами, а також похмурі дні з сильними вітрами. Взимку тут тепло середня температура січня +7 ° С, але літо прохолодне, похмуре - у липні +17 ° С. Вологість повітря і більш рівний характер коливань температури визначаються близькістю моря. Опадів зазвичай випадає 600-1000 мм на рік, в горах – 2000 мм і більше.

Корисна інформація для туристів

В ціни готелів і ресторанів входять податки і оплата за обслуговування – вони не повинні виділятися в окремих пунктах рахунку. В кафе, барах і деяких ресторанах дешевше приймати їжу і випивати біля стійки, ніж за столом. Зазвичай вказується дві ціни: «au comptoir» (біля стійки) і «a salle» (за столом). Обід за вуличними столиками біля ресторану або кафе коштує на 20% дорожче, ніж в приміщенні. Чайові в розмірі від 12 до 15%, як правило, включені в рахунок, але здачу у вигляді дрібних монет прийнято залишати на столі. Продукти в магазинах в центрі міста на 15-40% дорожчі, ніж в супермаркетах в передмісті.

Для Франції характерний відносно низький рівень злочинності, але кількість крадіжок особистого майна досить велика. Потрібно особливо остерігатися «кишенькових» злодіїв в аеропортах, на вокзалах, в громадському транспорті, в поїздах від аеропорту Шарля де Голля в ділову частину міста, в музеях і інших багатолюдних місцях. Рекомендовано залишати цінні речі, документи і великі суми грошей в сейфі готелю, не виймати гаманець в людних місцях. Не потрібно також залишати речі на передньому сидінні авто під час зупинок. Під час прогулянок не беріть із собою сумок через плече – особливо активні злодії на мотоциклах.

Пропонуємо Вам перейти до розділу "Пошук турів" та замовити незабутній відпочинок у Франції за найнижчими цінами, або зв'язатись з нашими менеджерами, які підберуть для Вас відпочинок згідно Ваших побажань.

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини