Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Італія

ІталіяІталія – це країна, де сонце – найгарячіше, квіти – найяскравіші, пісні – наймелодичніші, піца – найсправніша; країна, яка омивається одразу чотирма морями, дуже сучасна, але в одночас в якій все так і дихає древністю; це край, наповнений романтикою і сотні разів опоетизований найвідомішими творцями.

Зараз Італію просто неможливо уявити без Венеції. Місто на воді – дивовижне видовище, та і взагалі Венеція – це рай для пішоходів. Тут не почуєте шуму міського транспорту – лише плескіт хвиль до борту катерів і гондол, хоча правила дорожнього руху існують і тут. Пересуватись по диво-місті можна лише пішки або по воді: на багатомісному катері «вапоретто», на моторних човнах або ж по старовинному і з шиком – на гондолах.

Що ж стосується столиці Італії, то із усіх європейських столиць Рим, мабуть є найбільш «теплим» і затишним, ніхто нікуди не поспішає, де в будь-якому місці можна зупинитись, подумати, помилуватися черговим шедевром, безперестанно дивуючись тому, як тут переплітається минуле і сучасність, не даремно це місто називають «вічним». Рим є неймовірно багатий на пам’ятки минулого: храм Пантеон, Форум, лазні Каракалла, Тріумфальна арка, собор Святого Павла, Капітолійський музей, Національний музей, галерея Боргезе та ін. і звичайно ж гордість Риму – легендарний Колізей, який вразить своєю величчю кожного.

 

Довідка

Прапор Італії

Столиця: Рим.

Розташування: Італія – морська і гірська країна, розташована на півдні Європи від Альп до Середземного моря, займає Апеннінський півострів, острови Сицилія, Сардинія та ін.. на північному заході Італія межує з Францією, на півночі – зі Швейцарією і Австрією, а на північному сході – зі Словенією. Омивається на сході Адріатичним морем, на Заході Лігурійським і Тірренським, на півдні – Іонічним і Середземним морями. В межах Італії розташовані карликові держави Сан-Маріно і Ватикан.

Офіційні мови: італійська.

Державний устрій: республіка.

Площа: 301 230 км².

Населення: 60 088 880 ос. (2009 р.).

Релігія: 99% - католики.

Великі міста: Мілан, Неаполь, Турин, Генуя, Палермо, Болонья, Флоренція, Барі, Катанія, Венеція.

Грошова одиниця: євро.

Клімат: клімат Італії дуже різноманітний, оскільки півострів гірський і далеко видається в Середземне море. В Альпах середні температури низькі, а зими – довгі і суворі. Сніг на вершинах лежить постійно, на схилах – кілька місяців. З липня по вересень зазвичай тепло, хоча в вересні можливі сильні дощі. Часті снігопади починаються в листопаді. В Північній Італії клімат континентальний: зима холодна і туманна, а літо – жарке. В Центральній Італії – морський клімат з відносно м’якою зимою і не дуже жарким літом. На Адріатичному узбережжі інколи сильний вітер (бора) приносить маси холодного повітря. На півдні Італії типовий середземноморський клімат з теплим і недощовим літом і щедрою на опади зимою. Середня температура січня на Апеннінському півострові коливається від +1оС до +12 оС, липня – від +23 оС до +28 оС, а під час проходження вітрів сірокко із Північної Африки підвищується до +40-45 оС. Найбільш рівні метеорологічні умови протягом всього року зберігаються на Рів’єрі.

Корисна інформація для туристів

В Італії існує державна монополія на продаж тютюнових виробів – придбати їх можна в кіосках зі спеціальною емблемою. Забороняється палити в громадському транспорті, в таксі, в більшості театрів і кінозалів, а також в деяких магазинах.

В Римі не одобрюється надто фривольний одяг типу шортів і футболок. В такому вигляді можуть не пропустити не тільки в музеї і собори, але і магазини. В Ватикані і в соборі Святого Петра недопустимі шорти, дуже короткі спідниці у жінок. Плечі не повинні бути відкритими.

Флоренція славиться виробами із шкіри і золотом, Венеція – карнавальними масками і виробами із знаменитого венеціанського скла, виготовленого на острові Мурано. Символічно буде привезти з Італії капелюх із італійської соломки, футболку одного з багато чисельних італійських футбольних клубів і пляшку відомого в усьому світі вина – К’янті.

Користуючись італійським транспортом, пам’ятайте:

  1. Квиток потрібно купувати заздалегідь в тютюнових кіосках або барах. Його необхідно закомпостувати на зупинці або в салоні, після чого він буде дійсним протягом 75 хвилин. На всі види транспорту – квитки єдиного зразка.
  2. Всі зупинки здійснюються за вимогою.

Прогулюючись вздовж проїжджої частини, перекидайте сумку і фотоапарат через плече, протилежне від дороги. Тоді зменшиться ризик того, що дорогі Вашому серцю речі безповоротно зникнуть на одному із швидкісних моторіно.

Пропонуємо Вам перейти до розділу "Пошук турів" та замовити незабутній відпочинок в Італії за найнижчими цінами, або зв'язатись з нашими менеджерами, які підберуть для Вас відпочинок згідно Ваших побажань.

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини