Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Туреччина

ТуреччинаТуреччина – це фантастична в туристичному плані країна, яка омивається одразу чотирма морями: Чорним, Середземним, Егейським і Мармуровим. Саме тут зустрічаються Європа з Азією – дві культури, два абсолютно різні світи. Напевно, мало яка країна може зрівнятись з Туреччиною у кількості рукотворних шедеврів різних епох (від кам’яного віку до періоду Османської імперії) та нерукотворних (гори, озера, печери, водоспади, каньйони, термальні джерела, вулкани...). Саме тут знаходяться найчистіші пляжі, розкішні готелі, відмінна кухня, різноманітні розваги на всі смаки… і все це з чисто символічною візою і по доступній вартості.

 

 

Довідка

flag of turkeyСтолиця: Анкара.

Розташування: Турецька республіка – держава в Західній Азії і частково і Південній Європі, яка омивається Середземним, Егейським, Мармуровим і Чорним морями. Європейська частина, яку називають Східною Фракією, або Румелією, на півночі межу з Болгарією, а на заході – з Грецією. Азійська частина, яку називають Анатолією, або Мармуровою Азією, межує із Сирією та Іраком на півдні, Іраном, Вірменією і Грузією – на сході.

Офіційні мови: турецька.

Державний устрій: республіка.

Площа: 783 562 км².

Населення: 70 586 256 ос.

Релігія: 99% - іслам (суніти).

Великі міста: Стамбул, Ізмір, Адана.

Грошова одиниця: турецька ліра і євро.

Клімат: клімат внутрішньої Анталії – континентальний, з жарким сухим літом і холодною сніговою зимою. В Стамбулі клімат м’який, небо часто покрите хмарами. На південному узбережжі клімат жаркий. Для середземноморського узбережжя характерне жарке і вологе літо. В цілому по країні середня температура січня коливається від -15оС до +5 оС, липня – від +15 оС до +32 оС . Середньорічна норма опадів в Стамбулі 820 мм, в Анкарі – 350 мм. Дощі тривають з жовтня по травень.    

Корисна інформація для туристів

За мусульманською традицією, входячи в мечеть, в приватний будинок, потрібно зняти взуття. Турки відрізняються чесністю, увагою, ввічливістю. Бесіда не повинна починатися з основної теми, необхідно проявити стриманість. Туркам буде приємно, якщо кілька фраз будуть сказані на їхній рідній мові.

Рекомендована вакцинація проти гепатиту А і В.

Вода з-під крана придатна для пиття, але рекомендується вживати воду, розфасовану в пляшки. Її можна купити в будь-якому магазині.

Чайові дають носіям (в межах 1 долара), офіціантам – 10% від вартості обіду. Таксистам залишати чайові не прийнято.

Пропонуємо Вам перейти до розділу "Пошук турів" та замовити незабутній відпочинок у Туреччині за найнижчими цінами, або зв'язатись з нашими менеджерами, які підберуть для Вас відпочинок згідно Ваших побажань.

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини