Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Угорщина

УгорщинаКраїна відважних гунів, цілющих термальних джерел, знаменитого токайського вина, неповторного гуляшу і запального чардашу. Її гастрономічним символом є червоний перець, який тут вирощують у великій кількості. Він додає неповторну гостроту і смак угорським стравам, а інші природні багатства і гостинні люди, які говорять на одній із найскладніших мов світу, – гостроту і неповторність відпочинку в Угорщині. Угорщина – країна музики і танцю, різноманітних фестивалів – музичних, театральних, квіткових карнавалів.

«Гаряче джерело Європи» - саме так часто називають Угорщину, яка буквально розташовується на цілющих мінеральних водах. Кажуть, де в угорських землях не пробурити свердловину, із неї почне бити гаряче джерело. Це звичайно ж перебільшення, але сьогодні лише в Будапешті із землі б’є більше 30 цілющих термальних джерел, і це – абсолютний рекорд в світі!

Серед визначних природних об’єктів особливої уваги заслуговують: купальня «Сечені», де опинившись одразу не збагнеш, що це: лікувальний заклад, місце для романтичних побачень чи клуб за інтересами – як виявляється, і перше, і друге, і третє; термальне джерело, воду якого називають «киплячим золотом», в містечку Хайдусобосло; озеро Хевіз – озеро вулканічного походження, вік якого складає близько 20 тисяч років, це озеро за своїми бальнеологічними характеристиками і об’ємом не має аналогів не лише в Європі, але й у всьому світі. І звичайно ж одна із візиток Угорщини – озеро Балатон – найбільше в Центральній Європі і найтепліше в регіоні, його околиці – великий курортний район. Серед інших визначних місць варто виділити: церкву в Яке, церква в Нірбаторі, палац Естерхазів Фершеді, собор в Тате, собор в Пече, вежу в Сегеді, будівлю парламенту і національний музей, Національну художню галерею, палацовий комплекс ХІІІ-XVII ст. з Королівським палацом і фортецею в Будапешті.

Існує думка, що відпочинок в угорських замках — винятково дороге задоволення, розраховане далеко не на всіх. На щастя, це не так. На відміну від країн Західної Європи, де відпочинок у стародавніх палацах дійсно вимагає солідних витрат, Угорщина залишається приємним винятком. Вартість ночі проживання в замку приблизно дорівнює ночі проживанню в готелі три зірки в Будапешті.

Ще одним символом Угорщини є токайське вино. Якщо вже і дегустувати вино, то в найкращому місці, наприклад, в винних льохах князів Естерхазі.

Довідка

Прапор УгорщиниСтолиця: Будапешт.

Розташування: країна розташована в Центральній Європі. На півночі межує із Словаччиною, на північному сході – з Україною, на сході – з Румунією, на півдні – із Сербією, Хорватією і Словенією, на заході з Австрією.

Офіційні мови: угорська.

Державний устрій: республіка.

Площа: загалом - 93 030 км².

Населення: згідно з оцінкою 2007 р. - 10 053 000 ос.

Релігія: 70% – католики, 25% – протестанти.

Великі міста: Дебрецен, Мішкольц, Сегед, Печ.

Грошова одиниця: форинт.

Клімат: континентальний, сухий, з жарким літом і холодною зимою. Середньорічна температура +10оС. Кількість сонячних годин в рік складає 1979, що більше, ніж в інших країнах, які розташовані на тій самій широті. Опадів випадає 900 мм в рік на півдні і 450 мм в центрі.

Корисна інформація для туристів

Музеї, як правило, працюють щоденно з 10:00 до 18:00, вихідний день – понеділок. Більшість музеїв один день в тиждень відкриті для безкоштовного відвідування.

Продуктові магазини зазвичай працюють з 7:00 до 19:00 в будні дні, по суботах – до 14:00. Великі торгові центри, універмаги відкриті в будні дні з 10:00 до 18:00, по суботах – з 9:00 до 13:00. Багато супермаркетів працюють без вихідних.

Надання першої медичної допомоги і доставка в лікарню в Угорщині для всіх, в тому числі для туристів, безкоштовні. Оплачується лише подальше лікування. Тому перед поїздкою потрібно оформити страховий медичний поліс.

Якщо Ви плануєте відвідати Королівський палац, тоді Вам краще опинитись біля нього опівдні. Рівно в 12:00 під звуки горна ворота палацу відкриваються і гвардійці в парадній формі здійснюють урочистий ритуал, зйомка якого, без сумніву, прикрасить Ваш фото звіт про перебування в Угорщині.

Пропонуємо Вам перейти до розділу "Пошук турів" та замовити незабутній відпочинок в Угорщині за найнижчими цінами, або зв'язатись з нашими менеджерами, які підберуть для Вас відпочинок згідно Ваших побажань.

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини