Навчання за кордоном

Пошук по сайту

Вхід на сайт

 

Єгипет

Єгипет

 Єгипет – це одна з найбільших арабських країн, відпочинок в якій оцінили мільйони туристів з усього світу.

Для багатьох туристів Єгипет - це насамперед курорти: Хургада, Шарм-Ель-Шейх, Дахаб, Макаді Бей і Сафага, що залучають туристів найчистішим морем і золотистими пляжами.

Відпочинок у Єгипті став настільки популярним, що багато-хто може сказати, що знає про цю країну все, але це навряд чи буде так. Єгипет приховує ще багато таємниць, які ми готові допомогти Вам розкрити.

Сьогоднішній Єгипет пропонує туристам з усього світу не тільки цікаву екскурсійну програму, але і комфортабельний відпочинок на добре освоєних пляжних курортах на березі Середземного моря, а також нових курортах на Червоному морі - найближчому до Європи тропічному море, незмінно теплим і взимку, і влітку, - які за останні кілька років набули неймовірну популярність.

Крім величних пірамід і залитих сонцем пляжів, любителі активного відпочинку зможуть оцінити чарівний підводний світ Червоного моря, улюблене місце любителів дайвінгу, серфінгу, парусного спорту, підводного лову. Захоплюючі тури і круїзи по Нілу надовго залишають за собою яскраві і незабутні враження. Перлиною Єгипту є стародавнє місто Олександрія – місто, про яке кажуть: «Якби існувала азіатська Європа, Олександрія стала б її столицею».

В Єгипті створені всі умови для незабутнього відпочинку як в колі друзів, так і для сімейних пар. Девіз цієї країни: «В Єгипті завжди гарна погода».

 Довідка

flag of egypt

Столиця: Каїр.

Розташування: держава на північному сході Африки і Синайського півострова. На заході межує з Лівією, на півдні – з Суданом, на північному сході – з Ізраїлем, на сході – з Йорданією. На півночі омивається водами Середземного моря, на сході – Червоного.

Офіційні мови: арабська.

Державний устрій: республіка.

Площа: 1 001 450 км².

Населення: 69 537 тис.ос.

Релігія: 90%: іслам (суніти).

Великі міста: Александрія, Ель-Гіза, Порт-Саїд, Суец.

Грошова одиниця: єгипетський фунт і долар.

Клімат: на узбережжі Середземного моря клімат субтропічний, а на решті території – тропічний, пустельний. Середньорічна температура складає +20оС, хоча в районі Асуана в літні місяці температура підвищується до +50оС. В Єгипті великий вплив на температуру здійснює вітер, тому в грудні-березні температура може опускатись до +6оС. Для всієї території Єгипту характерні значні добові коливання температури повітря. Так, в січні-лютому в Каїрі опівдні температура досягає +29оС, а вночі знижується до 0оС і нижче. На узбережжі Червоного моря середня температура повітря з листопада по березень складає +25оС, води +20оС.  

Корисна інформація для туристів

Єгипет – країна з мусульманським способом життя, і це потрібно враховувати, перебуваючи там.

Під час молитви немусульманам не рекомендується заходити в мечеть. При вході в середину взуття потрібно зняти. У жінок голова повинна бути покрита.

Приталені джинси, міні-спідниці, глибокі декольте сприймаються єгиптянами як привід для залицяння. Це варто враховувати при спілкуванні з місцевими чоловіками і не давати їм приводу залицятись.

Не рекомендується їсти, пити і палити в громадських місцях в період Рамадану – релігійного посту в мусульман.

Релігійні канони ісламу зобов’язують утримуватись від алкоголю, тому пропозиція випити може бути сприйнята як образа. В будь-якому разі, потрібно добре знати людину, якому ця пропозиція робиться.

Щоб сфотографувати жителя Єгипту, обов’язково слід запитати у нього дозвіл. Це пов’язано з тим, що Коран забороняє зображати людей.

При появі певних проблем перш за все потрібно звернутись до гіда або працівника готелю. В конфліктних ситуаціях завжди дуже ефективно діє фраза «I call police» («Я викличу поліцію»). За допомогою завжди можна звернутись до охоронця будь-якого закладу, працівника поліції або військового. Авторитет поліції і загалом людей в формі в Єгипті дуже високий.

За дрібні послуги в Єгипті прийнято давати чайові (бакшиш) – звичайно в межах 1 фунта.

Пропонуємо Вам перейти до розділу "Пошук турів" та замовити незабутній відпочинок у Єгипті за найнижчими цінами, або зв'язатись з нашими менеджерами, які підберуть для Вас відпочинок згідно Ваших побажань.

Догори

Каталог веб ресурсів Тернопільщини